Poznaj Chilli Mili

Chilli Mili to sieć lokali, które specjalizują się w przygotowaniu wspaniałych dań z wykorzystaniem chrupiącego kurczaka w panierce. Proponujemy Wam sprawdzony pomysł na biznes, który oparty jest o niskie koszty otwarcia lokalu, oraz brak miesięcznych opłat franczyzowych.

 

W Polsce obecnie funkcjonuje już grupa lokali Chilli Mili. Zapewniliśmy pełne wsparcie naszym klientom na każdym etapie, począwszy od przygotowania listy sprzętów zaplecza kuchennego, przez pomoc w kampanii marketingowej, skończywszy na szkoleniach personelu czy na pomocy w zaplanowaniu pierwszego zatowarowania lokalu.

 

W ramach współpracy każdy franczyzobiorca otrzymuje gotowe przepisy na przyrządzenie wszystkich apetycznych dań, takich jak: burgery z panierowanym kurczakiem, tortille czy sałatki. Menu jest skomponowane w oparciu o smaki, które każdy z nas zna, ale w domowych warunkach nie ma czasu przygotować np burger z dodatkiem grillowanego bekonu i pieczarki, czy sałatka z rukolą i prażonym słonecznikiem. Główną bazę stanowi oczywiście soczysty i chrupiący kurczak.. Mmm..

zestaw-z-kurczakiem-panierowanym

Jeśli poszukujesz sprawdzonego pomysłu na biznes, chcesz skorzystać z gotowych rozwiązań, zapraszamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Tel.: + 48 668 202 536