logo
logo

Menu

Poznaj

Chilli Mili

Kilka słów o Chilli Mili, naszych restauracjach i menu

Chilli Mili to miejsce, które zaskakuje i przyciąga szczególną uwagę. Z jednej strony może wydawać się, że to fast food, z drugiej jednak zobaczysz jak urozmaicone menu proponujemy oraz jak wyjątkowo serwujemy nasze dania. Przytulne i nowoczesne wnętrza Chilli Mili, nieformalna, miła atmosfera sprawiają, że poczujesz się tu swobodnie i będziesz chciał często wracać.

Jest jeszcze coś, czego nie zobaczysz jednak poczujesz z pierwszym kęsem. Wszystkie dania i dodatki przygotowujemy na miejscu z dbałością o każdy szczegół, ręcznie, od podstaw, tuż przed podaniem – bo wiemy, że takie smakują najlepiej!

Całe nasze menu oparte jest o soczystego, chrupiącego kurczaka w towarzystwie najlepiej dobranych świeżych dodatków! Zjesz u nas oryginalne kanapki, tortille oraz sałatki. Znajdziesz tu również kubełki pełne przepysznych kawałków kurczaka a także specjalne zestawy dla dzieci. Menu Chilli Mili jest tak dobrane, aby każdy znalazł w nim coś pysznego dla siebie. Sprawdź, co jest Twoim ulubionym daniem w Chilli Mili ?

 

Rozgość się i wracaj do nas częściej!

Zespół Chilli Mili

       Chilli Mili Puławy

MASZ PYTANIA?

Skontakuj się