logo
logo

Menu

Własny biznes?

Franczyza

Chilli Mili

Buduj z nami wyjątkową sieć restauracji 

Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie

Zajrzałeś tu bo szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes? Usiądź wygodnie i rozgość się
– trafiłeś w odpowiednie miejsce, zostajesz tu na dłużej.

 

Kim jesteśmy

Jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem marynat oraz panierki “Holly Powder”, dzięki którym z łatwością przygotujesz chrupiącego kurczaka w amerykańskim stylu! To właśnie tutaj tkwi sekret lokali Chilli Mili. Poza gotowym rozwiązaniem na biznes oferujemy Ci to czego nie ma nikt inny: z naszymi produktami stworzysz dania, których wciągający, intensywny smak oraz apetycznie postrzępiona, złota panierka sprawią, że klienci, którzy raz spróbują dań w Twoim lokalu będą wracali po więcej, dużo więcej!

 

Co wyróżnia nasze Restauracje

Chilli Mili to miejsce, które zaskakuje i zasługuje na szczególną uwagę. Z jednej strony mogłoby się wydawać, że to tylko fast food, z drugiej strony sposób przygotowania dań oraz dodatków na miejscu, z dbałością o każdy szczegół, tuż przed podaniem, wyjątkowy sposób ich serwowania, urozmaicone menu, przytulne wnętrza i nieformalna atmosfera sprawią, że w Chilli Mili goście czują się swobodnie i do nas wracają.

Takich miejsc brakowało na kulinarnej mapie Polski
dlatego stworzyliśmy miejsce w które wierzymy!

 

 

Nabieramy rozpędu!

W Polsce sieć rozwija się bardzo prężnie. Obecnie w Polsce funkcjonuje 8 lokali. Kolejne 2 są w przygotowaniu do otwarcia.

Teraz Ty masz szansę być pierwszy w swoim mieście!

 

Chilli Mili

Już wiesz kim jesteśmy. Teraz kilka słów o modelu

współpracy jaki Ci proponujemy!

Przekonasz się, że to biznes dla Ciebie.

 

 

Wspieramy na każdym etapie inwestycji oraz przez cały okres trwania współpracy!

 

Wyposażenie lokalu oraz dostosowanie go do standardów Chilli Mili
Współpracujemy z rzeczoznawcą sanitarnym, który przygotuje dla Twojego lokalu ergonomiczny, wygodny i optymalnie zaprojektowany projekt zaplecza kuchennego dostosowany do lokalu serwującego dania z kurczakiem. Otrzymasz też od nas pełną listę zakupu urządzeń niezbędnych do przygotowania naszego menu – unikniesz w ten sposób niepotrzebnych, nietrafionych wydatków.
W wystroju naszych lokali dopieszczono najmniejszy szczegół – architekt dostosuje gotowy już projekt do Twojego lokalu.

Doświadczenie i wiedza
Całą naszą wiedzę spisaliśmy w know-how, które otrzymasz od nas w postaci Procedur, Instrukcji, Receptur oraz Standardów obowiązujących w Chilli Mili.
Przekażemy Ci menu opracowane tak, by każdy gość Lokalu mógł w nim znaleźć coś dla siebie. Nie będzie to jednak zwykła kartka papieru ale wynik naszych długich testów, prób i badań. Pamiętaj, że menu to nie tylko lista spisanych dań, to również receptury, listy zakupów, skrupulatnie wykonane food cost.
Nim otworzymy drzwi do Twojej Restauracji przeprowadzimy w niej kilkudniowe szkolenie i zajęcia praktyczne dla Ciebie oraz Twojego zespołu. Zaś w dniu otwarcia będziemy z Tobą koordynując pracą zespołu i wspierając go!

Budowanie wizerunku
Nie znikamy po otwarciu lokalu, to dopiero wtedy zaczyna się ciężka praca o markę Lokalu. Będziemy dbali o to, by Twój Lokal ‘żył’ wprowadzając nowe produkty do menu, przygotowując kampanie promocyjne i eventy. Poprowadzimy Twój fanpage i zadbamy o kontakty z Gośćmi Restauracji.

BRAK OPŁAT FRANCZYZOWYCH
Nie pobieramy opłat miesięcznych.

 

 

Przewidywana suma inwestycji jest uzależniona jest od metrażu oraz stanu technicznego lokalu i wynosi około 200 000 PLN a opłata wstępna to jedynie 3 000 PLN.

 

Podstawowe wymagania sieci:

  • lokal o minimalnej powierzchni 70 m²,
  • atrakcyjna lokalizacja,
  • zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do prowadzenia lokalu,
  • przestrzeganie zasad prowadzenia działalności zgodnie ze standardami Chilli Mili („know-how” firmy),
  • umiejętności managerskie – to Ty będziesz zarządzał swoim zespołem, organizował i kontrolował pracę oraz jakość jej wykonania. 

Masz pytania?

Skontakuj się